61 887 44 51

61 227 97 91
61 887 44 51

61 227 97 91

Liposukcja ultradzwiękowa Cavi lipo.

CAVI-LIPO – Jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń do redukcji tkanki tłuszczowej – urządzenie do odchudzania nr 1 w Japonii, Danii i Szwecji! Absolutna nowość w Polsce!

CaviLipo to kawitacja ultradźwiękowa najnowszej generacji.
Innowacyjna technologia, dzięki której osiągnięto najwyższy dotychczas poziom skuteczności i bezpieczeństwa. Dodatkowo szeroki zakres możliwych do wykonania zabiegów i wyjątkowy
komfort sprawia, że Cavi-Lipo jest lubiane i doceniane przez konsumentów i profesjonalistów.

Największe zalety Cavi-Lipo to:

1. Skuteczność.
Zakłócenia tworzące się przez nieregularny kształt głowicy zabiegowej sprawiają, że zachodzi zjawisko interferencji (nakładania się) fali ultradźwiękowych. Dzięki wykorzystaniu tej unikalnej i opatentowanej technologii zjawisko kawitacji jest znacznie mocniejsze. Dodatkowo kształ powierzchni głowicy sprawia, że fale emitowane są pod określonym kątem zwiększając tym samym ilość energii dostarczonej do tkanki tłuszczowej.
2. Bezpieczeństwo.
Użycie mniejszej mocy i wzmocnienie fali poprzez interferencję pozwala zagwarantować, że ryzyko skutków ubocznych zostaje zredukowane do minimum. Zabieg jest nieporównywalnie bezpieczniejszy niż zabiegi z wykorzystaniem konkurencyjnych urządzeń innych wiodących producentów. Oprócz tego doznania podczas zabiegu są znacznie bardziej komfortowe.
3. Jakość.
Powierzchnie którymi urządzenie styka się z ciałem zostały wykonane z niespotykanych w tego typu sprzęcie, ale najbardziej przyjaznych dla człowieka materiałów jak tytan i silikon. Cavi-Lipo zostało wyprodukowane zgodnie z surowymi wymogami dla produkcji sprzętu medycznego ISO 13485 oraz posiada liczne certyfikacje w tym zatwierdzenie amerykańskiej federacji FDA.

Czym jest kawitacja ultradźwiękowa?
Wszystkie komórki tłuszczowe wypełnione są zawartością, na którą składają się głównie kwasy tłuszczowe i glukoza oraz powłoki otaczającej tą zawartość tzw. membrany. Kiedy fala ultradźwiękowa dociera do komórek tłuszczowych ich zawartość ulega emulsyfikacji. Wskutek wibracji tworzonych przez falę ultradźwiękową zawartość zaczyna się przemieszczać, a w komórce tworzą się pute przestrzenie. Przestrzenie te się powiększają się zwiększając jednocześnie objętość komórki, do momentu w którym membrana zostaje przerwana a zawartość uwolniona. Następnie tłuszcz zostaje w bezpiezczny sposób wydalony z naturalnym systemem metabolizmu.

Kompletny system zabiegowy. Z urządzeniem można wykonywać zabiegi na uda, brzuch, ramiona, podbródek lub inne partie ciała gdzie występuje problem z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. Dla najlepszych rezultatów warto połączyć zabiegi z dietą oraz aktywnością fizyczną.

Zaskakujące rezultaty.
Po jednym zabiegu minimum 1cm utraty obwodu. Po serii 6 zabiegów nawet 6-12cm! Co zostało potwierdzone badaniami prowadzonymi na całym Świecie również w Polsce.

efekty

Liposukcja ultradzwiękowa Caci lipo Cena
1 zabieg na małą partię 100zł / do 20min
1 zabieg na dużą partię 150zł / do 45min
Pakiet 4 zabiegów
duża powierzchnia / mała powierzchnia
550zł / 350zł
Pakiet 6 zabiegów
duża powierzchnia / mała powierzchnia
690zł / 490zł
Pakiet 10 zabiegów
duża powierzchnia / mała powierzchnia
890zł / 690zł
Każdy pakiet cavi lipo połączony z Endermologią LPG -10%

O nas

Rozpoczęliśmy swoją działalność ponad 11 lat temu. Od tego czasu stale doskonalimy swoją ofertę, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, a także nieustannie rozwijającej się technologii.

Zobacz więcej...

Kontakt


ul. Katowicka 55A, 61-131 Poznań - Rataje
61 887 44 51

salon@shenti.pl

Kontakt


ul.Katowicka 53 c, 61-131 Poznań - Rataje
61 227 97 91

salon@shenti.pl

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku
Salon: 10:00 - 21:00

Soboty
Salon: 10:00 - 16:00

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Social Share