Manicure & pedicure - Shenti Poznań

Manicure & pedicure Shenti Poznań

Pielęgnacja dłoni…

Zadbane i piękne paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Jest to ważny element kobiecej urody. Ładnie pomalowane i wypielęgnowane przyciągają wzrok i sprawiają, że czujemy się atrakcyjniejsze oraz piękniejsze. Jednak idealne paznokcie rzadko są darem natury.

Zapraszamy wszystkie Panie, dla których liczy się piękny wygląd…

Pielęgnacja stóp…

Pielęgnacja stóp jest tak samo ważna jak pielęgnacja dłoni czy twarzy. Stopy są ważnym elementem urody oraz podstawą dobrego samopoczucia i komfortu przez cały rok

 

Pedicure SPA – jest to pielęgnująco- upiększający zabieg na stopy. Obejmuję odżywczą kąpiel, pielęgnację oprawy paznokcia, usunięcie zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki oraz peeling, który dodatkowo złuszczy naskórek.

Dla dopełnienia relaksu i odprężenia Pedicure wykonywany jest w profesjonalnym fotelu z masażerem.

Zabieg polecamy zarówno Paniom jak i Panom…

Manicure & Pedicure klasyczny – wykonywany przy użyciu specjalistycznych cążków,  pilników oraz frezarki. Kosmetyczka nie tylko usuwa zbędne skórki wokół paznokcia, ale także nadaje mu estetyczny kształt.

Manicure & Pedicure hybrydowy – to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV. Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru oraz manicuru żelowego. Jest to trwały kolor, który daje gwarancję blasku przez wiele dni. Firmy, na których pracujemy to Shellac, Semilac, Indigo, OPI.

Manicure Japoński – jego zaletą jest to, że poprawia kondycję paznokci bez użycia żadnych chemikaliów.  Nadaje paznokciom naturalny blask, zasila je w składniki naturalne: witaminy A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. Poprawia krążenie krwi, pobudza wzrost paznokci i wzmacnia je. Zalecany jest na paznokcie słabe, rozdwajające się i  o nierównej powierzchni.  Paznokcie po zabiegu przestają się kruszyć i nabierają sprężystości.

IBX System –  zabieg, który wzmacnia i regeneruje płytkę paznokcia od środka, świetnie nadający się pod stylizacje hybrydową lub samodzielnie dla kruchych, łamliwych paznokci.

Manicure & Pedicure Vinylowy – CND Vinylux – innowacyjny lakier do paznokci zapewniający tydzień perfekcji bez konieczności użycia bazy, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Kiedy inne lakiery już dawno straciły swój blask Vinylux jest nadal nieskazitelnie piękny. VINYLUX jest samoutwardzalny, a technologia ProLight zastosowana w Top Coat wzmacnia stylizację poprzez ekspozycję w naturalnym świetle.

ZabiegCena
Manicure z odżywką30 zł
Manicure klasyczny Sally Hansen40 zł
Manicure Vinylowy50 zł
Manicure Japoński50 zł
Manicure hybrydowy70 zł
SPA dłoni (peeling, maska, parafina)30 zł
Malowanie paznokci10 zł - 20 zł
IBX system (zabieg wzmacniający płytkę paznokci)30 zł
Pedicure SPA80 zł
Pedicure klasyczny Sally Hansen90 zł
Pedicure Vinylowy100 zł
Pedicure hybrydowy110 zł
SPA stóp (peeling, maska, parafina)30 zł
Odwiedź nasz profil na Facebook
Odwiedź nasz profil na Instagram