61 887 44 51

61 227 97 91
61 887 44 51

61 227 97 91

Opalanie natryskowe.

Opalanie natryskowe to zabieg całkowicie bezpieczny dla każdego z nas.

Moda na złocisty koloryt skóry trwa przez cały rok, pora więc odkryć tajniki opalania natryskowego.

Opalanie sprayem to zabieg całkowicie bezpieczny dla każdego z nas, a przede wszystkim dla kobiet w ciąży , dla osób z bielactwem czy po operacjach. Zabieg ten jest alternatywą , dla osób które marzą  o zdrowej i  pięknej opaleniźnie, ale nie mogą lub po prostu nie chcą przebywać na słońcu lub w solarium.

Kosmetyki używane do opalania natryskowego firmy Techno Tan to mieszanka ekstraktów ziołowych i roślinnych, które dodatkowo odżywiają skórę.

Aplikacja preparatu trwa zaledwie 10 minut. W przeciwieństwie do kremów samoopalających  Techno Tan nie pozostawia przykrego zapachu, smug  ani pomarańczowego koloru. W naszej ofercie występują 4 kolory (oliwkowy, szampański, czekoladowy oraz najciemniejszy – czekoladowy royal) co umożliwia idealne dobranie koloru opalenizny do karnacji lub chęci uzyskanego efektu.

Preparat utrzymuję się na skórze około 14 dni natomiast bardzo ważna jest pielęgnacja przed i po zabiegu.

PRZYGOTOWANIE:

– Należy wykonać peeling całego ciała, zwracając szczególną uwagę na kolana, łokcie i pięty  dzięki temu Twoja opalenizna  będzie trwała dłużej .

– Twoja skóra przed zabiegiem powinna być absolutnie pozbawiona jakiegokolwiek środka nawilżającego, balsamu,  dezodorantu, perfum czyli na zabieg przychodzimy odtłuszczeni po prysznicu.

– Zalecane jest przyjście na zabieg w ciemnej bieliźnie i luźnych ubraniach .

– Depilacja lub golenie – 24 godziny przed zabiegiem.

 

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU:

Przez 6 godzin po zabiegu należy unikać kontaktu z wodą, a także obfitego pocenia się np. podczas sportu. Nie wolno wycierać nałożonego płynu. Po upływie czasu, w którym płyn łączy się z naskórkiem, należy spłukać ciało wodą i zmyć nadmiar preparatu, kąpiąc się długo, aż zacznie płynąć czysta woda. Pod prysznicem nie używać gąbek tylko samego żelu do kąpieli. Teraz najlepiej nawilżać skórę wszelkimi balsamami i kremami w celu przedłużenia opalenizny

PRZYGOTOWANIE:

TechnoTan działa na zewnętrzne partie skóry, która jest stale ścierana poprzez naturalny peeling. Tak więc  opalenizna uzyskana dzięki produktowi będzie trwała dłużej jeśli dokonasz takiego peelingu przed zabiegiem,zwracając szczególną uwagę na kolana, łokcie i pięty. Twoja skóra przed zabiegiem powinna być absolutnie pozbawiona jakiegokolwiek środka nawilżającego,balsamu, dezodorantu,perfum. Na zabieg przychodzimy odtłuszczeni po prysznicu. Ubieramy się natomiast w luźne, ciemne rzeczy. Depilacja lub golenie – 24 godziny przed zabiegiem. Zabieg wykonywany jest w bieliźnie, stroju kąpielowym, stringach lub nago – wybór należy do Ciebie

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU:

Po zabiegu przez 6 godzin należy unikać kontaktu z wodą, a także obfitego pocenia się np.podczas sportu. Nie wycierać nałożonego płynu. Po upływie czasu, w którym płyn reaguje z naskórkiem, należy wziąść prysznic i zmyć nadmiar preparatu, kąpiąc się długo, aż zacznie płynąć czysta woda. Pod prysznicem nie używać gąbek tylko samego żelu do kąpieli. Teraz najlepiej nawilżać skórę wszelkimi balsamami i kremami w celu przedłużenia opalenizny

 

 

Ceny:

Usługa Cena
Całe ciało 90 zł
Twarz+szyja+dekolt 60 zł

O nas

Rozpoczęliśmy swoją działalność ponad 11 lat temu. Od tego czasu stale doskonalimy swoją ofertę, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, a także nieustannie rozwijającej się technologii.

Zobacz więcej...

Kontakt


ul. Katowicka 55A, 61-131 Poznań - Rataje
61 887 44 51

salon@shenti.pl

Kontakt


ul.Katowicka 53 c, 61-131 Poznań - Rataje
61 227 97 91

salon@shenti.pl

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku
Salon: 10:00 - 21:00

Soboty
Salon: 10:00 - 16:00

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Social Share