61 887 44 51

61 227 97 91
61 887 44 51

61 227 97 91

Pielęgnacja dłoni.

Pielęgnacja dłoni

Zadbane i piękne paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Jest to ważny element kobiecej urody. Ładnie pomalowane i wypielęgnowane przyciągają wzrok i sprawiają, że czujemy się atrakcyjniejsze oraz piękniejsze. Jednak idealne paznokcie rzadko są darem natury.

Zapraszamy wszystkie Panie, dla których liczy się piękny wygląd…

Manicure klasyczny – wykonywany przy użyciu specjalistycznych cążków,  pilników oraz frezarki. Kosmetyczka nie tylko usuwa zbędne skórki wokół paznokcia, ale także nadaje mu estetyczny kształt.

Manicure  hybrydowy Shellac – to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV. Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru oraz manicuru żelowego . Jest to trwały kolor, który daje gwarancję blasku przez wiele dni.

Manicure Japoński – jego zaletą jest to, że poprawia kondycję paznokci bez użycia żadnych chemikaliów.  Nadaje paznokciom naturalny blask, zasila je w składniki naturalne: witaminy A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. Poprawia krążenie krwi, pobudza wzrost paznokci i wzmacnia je. Zalecany jest na paznokcie słabe, rozdwajające się i  o nierównej powierzchni.  Paznokcie po zabiegu przestają się kruszyć i nabierają sprężystości.

Manicure Vinylowy – CND Vinylux –  innowacyjny lakier do paznokci zapewniający tydzień perfekcji bez konieczności użycia bazy, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Kiedy  inne lakiery już dawno straciły swój blask Vinylux jest nadal nieskazitelnie piękny. VINYLUX jest samoutwardzalny, a technologia ProLight zastosowana w Top Coat wzmacnia stylizację poprzez ekspozycję w naturalnym świetle.

Ceny:

Usługa Cena
MNanicure klasyczny Sally Hasen 40 zł
Manicure Vinylowy 50 zł
Manicure Japoński 50 zł
Manicure hybrydowy Shellac, Semilac 70 zł
SPA dłoni (peeling, maska,parafina) 30 zł
IBX system (zabieg wzmacniający płytkę paznokci) 30 zł
Zabieg na dlonie nawilżająco – wygladzający 70 zł

O nas

Rozpoczęliśmy swoją działalność ponad 11 lat temu. Od tego czasu stale doskonalimy swoją ofertę, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, a także nieustannie rozwijającej się technologii.

Zobacz więcej...

Kontakt


ul. Katowicka 55A, 61-131 Poznań - Rataje
61 887 44 51

salon@shenti.pl

Kontakt


ul.Katowicka 53 c, 61-131 Poznań - Rataje
61 227 97 91

salon@shenti.pl

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku
Salon: 10:00 - 21:00

Soboty
Salon: 10:00 - 16:00

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Social Share